Oferty pracy

Senior Technical Sourcer

Wynagrodzenie
Stawka: Do 550 PLN/MD (dla kandydatów o 5-7 letnim doświadczeniu) Do 700 PLN/MD (dla kandydatów o 8-9 letnim doświadczeniu)
Rodzaj zatrudnienia
B2B
Date:
2024.02.05
Lokalizacja
Warszawa
Opis stanowiska

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży IT specjalizującej się w… tfu! Po prostu. Mamy 10 lat!

Wraz z fantastycznymi ludźmi, pasjonatami branży technologicznej, rozwijamy nasze cztery linie biznesowe. Nie boisz się wymagających projektów IT na światowym poziomie? Szukasz nowych możliwości i potrafisz myśleć w pracy nieszablonowo? Chcesz rozwijać zainteresowania i doskonalić umiejętności?

Zapewniamy specjalistom IT i zespołom projektowym najciekawsze wyzwania zawodowe!

O roli:

Specjalista, dołączając do globalnego zespołu, wesprze zespół swoją wiedzą rynkową i będzie odpowiedzialny za Talent Sourcing kandydatów w domenie szerokopojętej Inżynierii.

Sam zespół jest międzynarodowy i składa się z 7 osób, w tym:

  • w Niemczech (4 sourcerów), a także w Polsce, Holandii i Francji

Zakres poszukiwań specjalistów skupiać ma się przede wszystkim na rynku brytyjskim (z niewykluczoną możliwością poszerzenia obszaru na Niemcy, Francję i Holandię, w przyszłości)

Poszukiwani specjaliści wywodzić będą się z dziedzin takich jak:

- Critical facility engineer

- Mechanical engineers

- Heating

- Air conditioning

- Chillers

- Ccoolers

- UPS

- Ship engineers

- Oil & Gas

Obecnie zespół wspiera zespoły operacyjne organizacji w zakresie utrzymania:

  • centrów danych, światłowodów i serwerów
Benefity

Najważniejsze zadania

Kluczowe

  • Talent Sourcingkandydatów o wysokiej ekspertyzie – prowadzenie 7-10 projektów rekrutacyjnych jednocześnie.
  • Praca z programami wspierającymi i umożliwiającymi sprawne poszukiwania najlepszych talentów: Linkedin, HireEasy, Gardner Insights

Oraz

  • Pasywne wyszukiwanie
  • Angażowanie kandydatów
  • Bycie punktem kontaktu dla kandydatów w procesie rekrutacji
  • Współpraca z zespołami organizacji, uczestnictwo w spotkaniach w zakresie współpracy nad nowymi projektami (kick off meetings), w spotkaniach podsumowujących (debriefmeetings)
  • Bycie ekspertem rynkowym
  • Prowadzenie badań i raportów rynkowych

Przyczynianie się do diversity miejsc pracy zgodnie z kulturą i założonymi standardami organizacji

Zadania

Mamy atrakcyjne benefity:

  • Opieka Zdrowotna (Interpolska)
  • Multisport
  • Ubezpieczenie zdrowotne (Warta)

I zapewniamy wszystkie narzędzia potrzebne do pracy (np. komputer)

  • Jesteśmy otwarci na formę zatrudnienia zgodną z Twoimi preferencjami
  • Oferujemy pracę w doświadczonym i zaangażowanym zespole, chętnym do nauki, dzielenia się wiedzą oraz otwartym na rozwój i nowe pomysły
  • Inwestujemy w rozwój umiejętności i zdolności naszych pracowników

Mindbox to dynamicznie rozwijająca się firma IT, ale wciąż nieduża - każdy może mieć realny wpływ na to, dokąd zmierzamy!