Oferty pracy

Junior IT Recruiter

Wynagrodzenie:
do 5500 brutto
Rodzaj zatrudnienia:
Data:
2022.09.01
Lokalizacja:
Warszawa
Opis stanowiska:

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży IT specjalizującej się w… tfu! Po prostu. Mamy 15 lat!

Wraz z fantastycznymi ludźmi, pasjonatami branży technologicznej, rozwijamy nasze cztery linie biznesowe. Nie boisz się wymagających projektów IT na światowym poziomie? Szukasz nowych możliwości i potrafisz myśleć w pracy nieszablonowo? Chcesz rozwijać zainteresowania i doskonalić umiejętności?

W Mindworkers zapewniamy specjalistom IT i zespołom projektowym najciekawsze wyzwania zawodowe. Brzmi dobrze? Poznaj Mindworkers Team!

Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków:

  • koordynowanie całego procesu rekrutacyjnego na stanowiska IT od momentu pozyskania Kandydata do finalizacji współpracy
  • współpraca z Team Leaderem, zespołem rekrutacji i sprzedaży oraz z osobami z innych działów firmy
  • samodzielnie tworzenie i realizowanie strategii pozyskiwania odpowiednich kandydatów
  • zapewnienie dobrego candidate experience
  • poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych metod sourcingu kandydatów
Oferujemy:

To oferujemy:

  • możliwość dołączenia do najlepszego zespołu specjalistów, którzy chętnie dzielą się wiedzą – nie tylko branżową
Profil idealnego kandydata:

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży IT specjalizującej się w… tfu! Po prostu. Mamy 10 lat!