Oferty pracy

Business Development Manager

Wynagrodzenie:
Rodzaj zatrudnienia:
Data:
2022.11.14
Lokalizacja:
Opis stanowiska

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży IT specjalizującej się w… tfu! Po prostu. Mamy 10 lat!

Wraz z fantastycznymi ludźmi, pasjonatami branży technologicznej, rozwijamy nasze cztery linie biznesowe. Nie boisz się wymagających projektów IT na światowym poziomie? Szukasz nowych możliwości i potrafisz myśleć w pracy nieszablonowo? Chcesz rozwijać zainteresowania i doskonalić umiejętności?

W Mindworkers zapewniamy specjalistom IT i zespołom projektowym najciekawsze wyzwania zawodowe. Brzmi dobrze? Poznaj Mindworkers Team!

W związku z intensywnym rozwojem chcieliśmy zaprosić, być może Ciebie- do naszego zespołu New Business, w którym będziesz odpowiadać za pozyskiwanie klientów w obszarze Outsourcingu specjalistów IT – u nas ten obszar nazywa się Talent network!

Oferta

Rolą zespołu do którego dołączasz jest inicjowanie i wykonywanie działań marketingowych, prospectingowych, sprzedażowych oraz rozwojowych mających na celu pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie konkurencyjności usług i produktów Mindbox. Będziesz pracował w zespole, który odpowiada za zróżnicowane obszary IT: Autonomous Enterprise, Business Management Systems, Modern IT Architecture / Cloud, Talent network – outsourcing, gdzie każdy odpowiada za swój obszar ale łączą nas dobre praktyki pozyskiwania i obsługi klienta!

„Tworzymy inspirujące miejsce rozwoju utalentowanych ludzi, aby swoją wiedzą
i odwagą wprowadzili
Twój biznes w technologię jutra”

W Mindboxie mamy wielkie ambicje i chcemy by nasi Klienci otrzymywali od nas kompleksową obsługę w zakresie wdrażania technologii, byli dzięki nam liderami innowacji i uzyskiwali realne korzyści.

By móc to osiągnąć potrzebujemy ludzi kreatywnych, otwartych i chętnych do realizowania ambitnych celów, a w zamian oferujemy solidne warunki oraz środowisko doskonałe do rozwoju – wielu ekspertów w swoich dziedzinach, którzy chcą eksperymentować, odważnie patrzeć w przyszłość i nie boją się wyzwań.

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów w obszarze outsoucingu specjalistów IT (Talent network)
  • współtworzenie i realizację procesu prospectingowego, sprzedażowego
  • analizę rynków i potrzeb klientów
  • tworzenie, definiowanie oraz rozwój produktów i usług Mindbox
  • przygotowanie ofert oraz materiałów blisko współpracując z działem Delivery i Marketingu
  • za realizację planu sprzedażowego
Zadania

W Mindboxie mocno wierzymy w ludzi, w nasz wspólny rozwój i pracę zespołową, dlatego zobacz proszę co Ci oferujemy w zamian za Twoje solidne zaangażowanie:

  • stabilne wynagrodzenie oraz korzystny system bonusowy - wychodzimy z założenia, że jeśli zarabiamy jako firma, to zarabiamy również jako jednostki
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę/Kontrakt B2B - chętnie poznamy Twoje preferencje,
  • pracę z doświadczonym zespołem, który chętnie dzieli się wiedzą ale i jest otwarty na nowe możliwości oraz Twoje pomysły,
  • działania w systemie hybrydowym= pracujemy często zdalnie i lubimy spotkać się w naszym biurze w centrum Warszawy na wspólny lunch i integrację,
  • działania w dynamicznej i mocno rozwijającej się firmie technologicznej, gdzie wpływ na firmę jest faktycznie realny,
  • współpracę ze znakomitym ekspertami w dziedzinie wdrażania systemów informatycznych, technologii automatyzacyjnych i dostarczania kompetencji IT,
  • rozwój Twoich umiejętności poprzez szkolenia i warsztaty,
  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz narzędzia niezbędne do pracy