Oferty pracy

Business Analyst

Client:
TRU-FLEX
Industry:
Usługi IT
Rodzaj zatrudnienia:
KontraktUop
Date:
2019
Location:
Warszawa
Salary:
16 000 - 25 000pln+vat
Opis stanowiska:

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży IT specjalizującą się w … ptui! To proste. Mamy 10 lat!

Nasze cztery linie biznesowe rozwijamy wspólnie, z fantastycznymi ludźmi, pasjonatami branży technologicznej. Nie boisz się wymagających projektów IT na poziomie globalnym? Szukasz nowych możliwości, a myślenie nieszablonowe nie stanowi dla Ciebie problemu?

Chcesz rozwijać swoje zainteresowania i doskonalić umiejętności? W Mindworkers zapewniamy specjalistom IT i zespołom projektowym najciekawsze wyzwania zawodowe.

Brzmi dobrze? Poznaj zespół Mindbox!

Wymagania:
  • Ekscytująca praca w międzynarodowych i transgranicznych zespołach, w samym sercu branży bankowej,
  • Wyjątkowe możliwości rozwoju kariery w wiodącej organizacji finansowej,
  • Stałe wsparcie, aby rozwijać swoją karierę i odkrywać inne role w całym banku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, prywatna opieka medyczna i ciekawe benefity pracownicze, w tym bezpłatne zajęcia sportowe i fitness, salony gier i masaże, imprezy pracownicze i świetna kawa!
Dodatkowe informacje:
  • Wspiera innowacyjność, przyczyniając się do projektowania wysokiej jakości rozwiązań, które koncentrują się na dostarczaniu widocznej wartości dla biznesu w sposób regularny i terminowy.
  • Stale wspiera zespół w identyfikowaniu możliwości poprawy i usuwania odpadów z pracy podejmowanej przez zespół, w tym stosowania automatyzacji.
  • Wspiera zespół funkcji w szerszych działaniach, w tym tworzeniu i wykonywaniu scenariuszy testowych i skryptów testowych, identyfikacji i wspieraniu cut over i zadań wdrożeniowych, ułatwianie UAT i wspieranie platformy i zespołów funkcji w realizacji UAT
  • Identyfikuje i analizuje zależności wokół przejściowych i przyszłych projektów stanów i proaktywnie podkreśla do zespołu w razie potrzeby.
  • Buduje, zarządza i utrzymuje pozytywne relacje robocze z zainteresowanymi stronami i dostawcami zewnętrznymi w domenie, wielu franczyzach i funkcjach. Obowiązkowe obowiązki związane z ryzykiem i postępowaniem:
  • Przestrzeganie Naszego Kodeksu, wszystkich polityk RBS, „How we manage RBS”, a w stosownych przypadkach „How we manage our Business” oraz wywiązywanie się ze wszystkich stosownych zobowiązań ustawowych, wykonawczych, nadzorczych i prawnych.
  • Proaktywna identyfikacja i skuteczne zarządzanie i/lub eskalacja ryzyka związanego z postępowaniem w celu osiągnięcia kluczowych wyników dla klienta. Nie jestem pewien, co to oznacza
  • Posiadanie, zarządzanie i nadzorowanie, w ramach zdefiniowanego apetytu na ryzyko, ryzyka występującego w obszarach biznesowych i funkcjach wsparcia.
  • Zapewnienie odpowiednich środków kontroli w celu ograniczenia ryzyka: zrównoważenie kontroli, obsługi klienta i przewagi konkurencyjnej.
    Zapewnienie, że firma posiada skuteczne mechanizmy identyfikacji, raportowania i zarządzania ryzykiem i kontrolami.