Oferty pracy

Analityk IT 41515

Wynagrodzenie:
1000-1200 pln netto+vat/dzień
Rodzaj zatrudnienia:
B2B
Data:
2024.05.15
Lokalizacja:
Warszawa, Rondo Daszyńskiego 4
Opis stanowiska

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży IT specjalizującej się w… tfu! Po prostu. Mamy 16 lat!

Wraz z fantastycznymi ludźmi, pasjonatami branży technologicznej, rozwijamy nasze cztery linie biznesowe. Nie boisz się wymagających projektów IT na światowym poziomie? Szukasz nowych możliwości i potrafisz myśleć w pracy nieszablonowo? Chcesz rozwijać zainteresowania i doskonalić umiejętności?

W Mindworkers zapewniamy specjalistom IT i zespołom projektowym najciekawsze wyzwania zawodowe. Brzmi dobrze? Poznaj Mindworkers Team!

Oferta

• Wykonywanie analiz wstępnych i szczegółowych rozwiązania, analiza potrzeb biznesowych oraz ich dekompozycja

• Praca z interesariuszami biznesowymi nad backlogiem, oraz kształtowanie technicznej strony rozwiązań IT, odpowiadających na zebrane potrzeby

• Współudział w opracowaniu technologicznej koncepcji rozwiązania

• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej

• Opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania, wsparcie w testach, wdrożeniu i stabilizacji

• Przygotowywanie wycen pracochłonności prac projektowych

• Wsparcie przy organizacji i prowadzeniu testów

• Zapewnienie prawidłowego przebiegu informacji pomiędzy uczestnikami projektu

• Rozwiązywanie problemów – szukanie odpowiednich rozwiązań

Zadania

-Jesteśmy otwarci na formę zatrudnienia zgodną z Twoimi preferencjami
-Pracę w doświadczonym i zaangażowanym zespole, chętnym do nauki, dzielenia się wiedzą oraz otwartym na rozwój i nowe pomysły
-Hybrydowy lub zdalny system pracy
-Mindbox to dynamicznie rozwijająca się firma IT, ale wciąż nieduża - każdy może mieć realny wpływ na to, dokąd zmierzamy
-Inwestujemy w rozwój umiejętności i zdolności naszych pracowników
-Mamy atrakcyjne benefity i zapewniamy wszystkie narzędzia potrzebne do pracy m.in Interpolska, Multisport, Warta Ubezpieczenia, platforma szkoleniowa (Sages)

Wymagania

• Minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych)

• Ścisła współpracę z Product Ownerem w definiowaniu i monitorowaniu metryk produktu oraz dbaniu o czytelność i aktualność backlogu w Jira,

• Umiejętność dekompozycji wymagań biznesowych i pracy z wielopoziomowym backlogiem

• Koordynacja postępów prac w przygotowanych zadaniach/projektach,

• Umiejętność pracy z interesariuszami biznesowymi, zarówno online, jak i onsite

• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z integracją systemów i umiejętność zastosowanie jej w procesie tworzenie architektonicznej koncepcji rozwiązania

• Umiejętność prowadzenia i dokumentowania analiz na poziomie wstępnym oraz szczegółowym

• Atutem będzie również znajomość notacji BPML 2.0 i/lub UML, narzędzia Enterprise Architect, SQL, aspektów biznesowych branży ubezpieczeniowej oraz doświadczenie w pracy w modelu zwinnym opartym o metodykę SCRUM

• Praca zdalna tylko na obszarze Polski