Career
Reference number: 2628
Scrum Master
City: Kraków
Start: 01.05.19
Form of cooperation: Kontrakt / Umowa o prace
Duration time: 6 mcy z możliwością przedłużenia
Refer your friend and collect 2000 PLN
Refer a friend

Job description and requirements

Stanowisko: Scrum Master

Projekt: budowanie nowej struktury Ingestion Framework oraz nowego interfejsu użytkownika.

Zespół: nowy krakowski zespół 6 - FOS IT (Front Office Supervision). Zespół będzie częścią małego działu IT, globalnie mniej niż 30 osób, obecnie ma siedzibę w Londynie i Indiach.

Lokalizacja: Kraków

Praca zdalna: częściowa, do ustalenia

Czas współpracy: na stałe

Stawka: 14 000 – 17 000 zł netto vat

Zadania na projekcie:

Czego oczekujemy?

•             Głębokiej znajomości zasad, praktyk i teorii Scruma

•             Agile Mindset

•             Doskonałej umiejętności w zakresie narzędzi zwinnych, tj. Jira / Confluence lub podobne

Zatem……

Jeśli propozycja jest dla Ciebie – zapraszamy.

Jeśli propozycja może być dla Twojego znajomego – zapraszamy.

To proste: wystarczy aplikować do Mindbox!