Career
Reference number: 2555
Frontend Developer
City: Warszawa / Pozńań
Start: 01.05.19
Form of cooperation: Umowa o prace
Duration time: Na stałe
Refer your friend and collect 2000 PLN
Refer a friend

Job description and requirements

Projekt
    Projekt dotyczy tworzenia interfejsu dla nowatorskiego projektu NLP (Natural-language programming) wykorzystującego Deep Machine Learning i nowoczesny stack technologiczny.

Zadania
    - projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w Angular 7 i TypeScript
    - pisanie testów do aktualnych i nowych komponentów
    - optymalizacja wydajności aplikacji z duża ilością nodów DOM
    - code reviews

Wymagania
    - bardzo dobra znajomość JavaScript i Angular (5 ), TypeScript, ES6 , RxJS, REST
    - praktyczne doświadczenie z testami jednostkowymi (Karma, Jasmine), integracyjnymi i e2e
    - praktyczną znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania (wzorce projektowe, refactoring)
    - zdolność do pisania jakościowego, testowalnego i czytelnego kodu
    - doświadczenie z optymalizacja client-side
    - doświadczenie z Git, Webpack i yarn
    - doswiadczenie z preprocesorami CSS
    - zamiłowanie do Front End developmentu :)