Career
Reference number: 1984
IT Business Analyst Regular (Data)
City: Kraków
Start: 01.03.19
Form of cooperation: Kontrakt / Umowa o prace
Duration time: długoterminowo
Refer your friend and collect 2000 PLN
Refer a friend

Job description and requirements

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowego holdingu finansowego,

poszukujemy do długofalowej współpracy osób na stanowisko:

IT Business Analyst

Główne obowiązki:

• Rozwiązywanie złożonych problemów E2E, w tym problemów architektonicznych, funkcjonalnych i technicznych

• Zdobywanie wymagań biznesowych za pomocą ustrukturyzowanych metodologii

• Modelowanie danych

• Ścisła współpraca z programistami, architektami, project managerami oraz użytkownikami końcowymi celem zapewnienia zgodności technicznej tworzonych rozwiązań

• Inicjowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi interesariuszami i partnerami biznesowymi

Profil Kandydata:

• Wykształcenie wyższe

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku analityka, najchętniej w obszarze usług finansowych

• Doskonałe rozumienie i znajomość złożonych modeli danych, pozyskiwania danych i analizy

• Znajomość relacyjnych baz danych i rozumienie struktur baz danych

• Zaawansowana znajomość języka SQL i pakietu Office

• Zaawansowana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

• Możliwość wyboru formy współpracy: B2B lub Umowa o pracę

• Elastyczne godziny pracy

• Częściową pracę zdalną

• Opiekę medyczną

• Kartę Multisport