Career
Reference number: 1554
Frontend Developer
City: Warszawa
Start: 01.01.19
Form of cooperation: Kontrakt / Umowa o prace
Duration time: długoterminowa współpraca
Refer your friend and collect 2000 PLN
Refer a friend

Job description and requirements

Poszukujemy Frontend Developera dla firmy Applica www.applica.ai.
Applica automatyzuje procesy związane z analizą semantyczną i przetwarzaniem danych tekstowych w języku naturalnym, przede wszystkim w języku polskim i innych językach fleksyjnych (m.in. rosyjskim, czeskim oraz niemieckim).

Tło projektowe.

Rozwiązanie umożliwia między innymi automatyczne przetwarzanie strumieni danych tekstowych w języku polskim pochodzących np. z biur obsługi klienta, mediów społecznościowych czy systemów CRM. Jego przykładowe zastosowania obejmują identyfikację klientów zagrożonych rezygnacją z produktów i usług wraz z określeniem przyczyn rezygnacji, identyfikację klientów rozważających zakup, śledzenie opinii użytkowników, monitorowanie jakości obsługi czy też kategoryzację zgłoszeń reklamacyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa ul. Wiślana 8

Czas pracy: full time

Praca zdalna: możliwa do omówienia ewentualne spotkania projektowe.

Forma współpracy: B2B lub umowa o pracę